گروه شیعه بحرینی در لیست تروریسم آمریکا + روشن: زمانی بهتر از توفیقی فوتبال می‌فهمد – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

ایسنا: واشنگتن در راستای حمایت از سیاست‌های عربستان و امارات یک گروه شیعه بحرینی را سازمان تروریستی اعلام کرد که مورد استقبال رژیم آل خلیفه قرار گرفت
بر اساس این تصمیم آمریکا، هرگونه معامله با این گروه ممنوع است و همه دارایی‌های آن نیز بلوکه می‌شود.

بحرین از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

در این راستا، منامه نیز ضمن استقبال از این تصمیم آمریکا اعلام کرد: این اقدام بیانگر تمایل آمریکا بر حفظ ثبات و امنیت بحرین و همچنین عمق روابط تاریخی و استراتژیک میان دو کشور است.

به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، آمریکا در اقدامی گروه مقاومت اسلامی بحرین به نام “سرایا الاشتر”، (گردان‌های الاشتر) را به اتهام واهی و تکراری انجام عملیات‌ “تروریستی” در لیست سازمان‌های تروریستی قرار داد.

آمریکا یک گروه شیعه بحرینی را در لیست تروریسم خود قرار داد/بحرین استقبال کرد

کابینه بحرین نیز در چهارم مارس ۲۰۱۴ این گروه را “سازمان تروریستی” اعلام کرده بود. در تاریخ هشت ژوئیه ۲۰۱۷ در بیانیه مشترک واهی عربستان، امارات، بحرین و مصر این سازمان یک سازمان “تروریستی” مورد حمایت ایران و قطر خوانده شد.

ایسنا: واشنگتن در راستای حمایت از سیاست‌های عربستان و امارات یک گروه شیعه بحرینی را سازمان تروریستی اعلام کرد که مورد استقبال رژیم آل خلیفه قرار گرفت.

——————-

خبرگزاری میزان: حسن روشن در خصوص نقل و انتقالات باشگاه استقلال اظهارداشت: استقلال بازیکنان خوبی جذب نکرده و فقط می‌توانم بگویم امسال خدا به ما رحم کند
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص صحبت‌های زمانی علیه پندار توفیقی، گفت: زمانی از همه اعضای هیئت مدیره بهتر بوده و حتی فوتبال را از توفیقی و افتخاری بهتر می‌فهمد. امیدوارم شرایط تغییر کند و دست دلال‌ها از فوتبال کوتاه شود تا حال فوتبال بهتر شود.

وی تصریح کرد: افتخاری برای جذب بازیکن به بازار مسگر‌ها رفته تا پارچه بخرد، اما بازیکن جذب کرده است.

خبرگزاری میزان: حسن روشن در خصوص نقل و انتقالات باشگاه استقلال اظهارداشت: استقلال بازیکنان خوبی جذب نکرده و فقط می‌توانم بگویم امسال خدا به ما رحم کند. این شرایط دو سال پیش هم برای استقلال به وجود آمد و تیم در روز‌های سختی قرار گرفت و هواداران را حسابی نگران کرد.