واکنش تمسخرآمیز ایگواین به انتقادات + چرا خودرو روز به روز «گران‌تر» می‌شود؟ – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

ایسنا: به نقل از مدیاست، گونسالو ایگواین با وجود این که فصل درخشانی را با یوونتوس تجربه نکرد اما به تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین برای حضور در جام جهانی۲۰۱۸ روسیه دعوت شده است
ایسنا: به نقل از مدیاست، گونسالو ایگواین با وجود این که فصل درخشانی را با یوونتوس تجربه نکرد اما به تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین برای حضور در جام جهانی۲۰۱۸ روسیه دعوت شده است. ایگواین در دیدار دوستانه برابر هاییتی هم به میدان رفت. او واکنشی تمسخر آمیز به انتقادهای زیادی که از او می‌شود داشت.

تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ توانست به فینال راه پیدا کند اما در دیداری که ایگواین یکی، دو فرصت مسلم گلزنی را از دست داد با یک گل برابر آلمان تن به شکست داد تا نتواند جام قهرمانی را بالای سر برد.

مهاجم آرژانتینی یوونتوس، گفت‌: در سال‌های اخیر کم‌تر تا این اندازه آماده بوده‌ام. هواداران در بومبونرا نام من را صدا زدند. انتظار تشویق آنها را نداشتم.

او ادامه‌ داد: من وقتی انتقادات را می‌خوانم خنده‌ام می‌گیرد. کم‌تر چیزی وجود دارد که من را نگران کند. بعضی زیاد حرف می‌زنند اما من توجهی نمی‌کنم.

تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های کرواسی، نیجریه و ایسلند هم گروه است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت انواع خودرو طی هفته‌های اخیر، گفت: افزایش قیمت خودروهای داخلی توجیه ندارد و تولیدکنندگان باید در قیمت‌گذاری‌ها تجدیدنظر کنند
وی، افزایش فعلی قیمت در انواع خودروی داخلی را طی 10 سال اخیر بی‌سابقه دانست و اظهار داشت: متأسفانه خودروسازان به تنها چیزی که در قیمت‌گذاری‌ها توجه نمی‌کنند، افزایش قیمت متناسب با ارتقای کیفیت است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تأکید کرد: طی سال‌های متمادی کیفیت خودروهای داخلی افزایش نیافته، اما از طرفی شاهد این هستیم که قیمت‌ها همچنان افزایش می‌یابد. باید تناسب منطقی بین کیفیت و قیمت برقرار باشد.

خبرگزاری تسنیم: سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت انواع خودرو طی هفته‌های اخیر، گفت: افزایش قیمت خودروهای داخلی توجیه ندارد و تولیدکنندگان باید در قیمت‌گذاری‌ها تجدیدنظر کنند.

باستانی با تأکید بر اینکه وزیر صنعت، معدن و تجارت باید پاسخگوی افزایش لجام‌گسیخته قیمت خودروهای تولید داخل باشد، گفت: تا کی باید شاهد افزایش آمار تصادفات و تلفات سرنشینان خودروهای داخلی باشیم و کسی هم پاسخگو نباشد؟

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در نشست ویژه‌ای که با وزیر صنعت، معدن و تجارت خواهیم داشت، باید مشخص شود که چرا خودروهای ساخت داخل روز‌به‌روز گران می‌شود؟

وی افزود: هفته آینده در نشست ویژه‌ای با حضور آقای شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس دلایل افزایش قیمت خودروهای داخلی را بررسی می‌کنیم.