طوفان کاراته ایران در لیگ جهانی + جریمه در صورت استفاده‌ از چراغ‌های غیرمجاز – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

 سایت فدراسیون کاراته: پس از اینکه روز گذشته و در نخستین روز مبارزات لیگ جهانی کاراته در استانبول، امیر مهدی زاده، سیدعلی کریمی و بهمن عسگری به فینال اوزان ۶۰، ۶۷ و ۷۵ کیلو گرم راه یافتند، امروز و در ادامه این موفقیت ها، مهدی خدابخشی و صالح اباذری با عبور از سد همه حریفان راهی دیدار نهایی اوزان منها و به اضافه ۸۴ کیلو گرم شدند تا فردا بهمراه سایر همقطاران خود برای کسب نشان طلا به روی تاتامی بروند
اما این پایان کار کاراته کاهای شایسته نبود. فردا طراوات خاکسار در وزن ۵۵ بانوان، امیر میرزایی در وزن ۶۷، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- کیلوگرم و سامان حیدری در به اضافه ۸۴ کیلوگرم برای کسب مدال برنز به میدان می روند. ضمن اینکه نمایندگان کاتای ایران در دو بخش مردان و زنان نیز در یک قدمی کسب مدال برنز قرار دارند.

 سایت فدراسیون کاراته: پس از اینکه روز گذشته و در نخستین روز مبارزات لیگ جهانی کاراته در استانبول، امیر مهدی زاده، سیدعلی کریمی و بهمن عسگری به فینال اوزان ۶۰، ۶۷ و ۷۵ کیلو گرم راه یافتند، امروز و در ادامه این موفقیت ها، مهدی خدابخشی و صالح اباذری با عبور از سد همه حریفان راهی دیدار نهایی اوزان منها و به اضافه ۸۴ کیلو گرم شدند تا فردا بهمراه سایر همقطاران خود برای کسب نشان طلا به روی تاتامی بروند.

این برای نخستین بار است که کاراته ایران در لیگ جهانی در ۵ وزن ۵ فینالیست دارد.

——————-

خبرگزاری مهر: سرهنگ علی‌اصغر شریفی یادآوری کرد: مطابق ماده ۱۵۱ آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی، استفاده از چراغ‌های چشمک‌زن و رنگارنگ در وسایل نقلیه ممنوع است
شریفی تأکید کرد: استفاده از چراغ با نور خیره‌کننده و همچنین چراغ‌هایی با نور سفید در عقب وسیله نقلیه و نور قرمز در جلو اکیداً ممنوع است.

خبرگزاری مهر: سرهنگ علی‌اصغر شریفی یادآوری کرد: مطابق ماده ۱۵۱ آئین‌نامه راهنمایی و رانندگی، استفاده از چراغ‌های چشمک‌زن و رنگارنگ در وسایل نقلیه ممنوع است.

وی در این رابطه مواردی را برشمرد که رانندگان ملزم به رعایت آن هستند: رنگ چراغ‌های جلوی وسیله نقلیه سفید یا زرد و رنگ چراغ‌های عقب و ترمز باید قرمز باشد. همچنین رنگ چراغ کوچک پلاک عقب سفید و رنگ چراغ دنده عقب سفید یا زرد باشد. رنگ چراغ راهنما و چراغ خطر نیز باید قسمت جلو زرد و در قسمت عقب وسیله نقلیه زرد یا قرمز باشد.