حمایت تیم ایران از بازیکن مراکشی – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

ورزش سه: خالد بوهدوز بازیکنی بود که یک دقیقه مانده به پایان دیدار دو تیم ایران و مراکش روی سانتر زیبای احسان حاج صفی دروازه تیم خودی را باز کرد تا با چشمانی اشکبار زمین مسابقه را ترک کند و تیمش را از رسیدن به امتیاز در اولین مسابقه جام جهانی محروم کرد
در سوی دیگر اگرچه بازیکنان تیم ملی ایران با کسب یک پیروزی ارزشمند سر از پا نمی شناختند، در یک اقدام ارزشمند به دلجویی از بازیکنی پرداخته اند که دروازه تیم خودی را باز کرد.

رضا قوچان نژاد خطاب به بوهدوز در صفحه اینستاگرام خود نوشته:« در زندگی بعضی وقت ها میبری و بعضی وقت ها هم میبازی؛ ولی نباید اجازه بدهی گل به خودی ها تو را به پایین بکشند. همه ما ورزشکاران حرفه ای هستیم و این اتفاقات بخشی از فوتبال است. خیلی خوشحالم و به تیمم و به کشورم افتخار می کنم و همینطور برای تو بهترین آرزوها را در زندگی حرفه ایت دارم.«

ورزش سه: خالد بوهدوز بازیکنی بود که یک دقیقه مانده به پایان دیدار دو تیم ایران و مراکش روی سانتر زیبای احسان حاج صفی دروازه تیم خودی را باز کرد تا با چشمانی اشکبار زمین مسابقه را ترک کند و تیمش را از رسیدن به امتیاز در اولین مسابقه جام جهانی محروم کرد.

حمایت بازیکنان ایران از بازیکن مراکشی

سردار آزمون هم نوشته :« مرد باش و ایمان به خودت را حفظ کن».

علیرضا جهانبخش هم که در آخرین دقایق به دلیل مصدومیت بیرون رفت، گفته: « سرت را بالا بگیر؛ ما همه حرفه ای هستیم. پس نگران نباش و خوش بین باقی بمان.»

حمایت بازیکنان ایران از بازیکن مراکشی

حمایت بازیکنان ایران از بازیکن مراکشی