تاکید ظریف بر حمایت از مقاومت فلسطین + طنز؛ سروش، نمی‌رود فروش! – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

ایسنا: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه سه‌شنبه شب در گفت‌وگویی تلفنی با اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش حماس، ضمن ابراز همبستگی با مردم فلسطین، بویژه غزه به مناسبت شهادت تعدادی از مردم بی‌دفاع این منطقه توسط رژیم صهیونیستی، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم فلسطین تاکید کرد
اسماعیل هنیه نیز ضمن قدردانی از سیاست‌های اصولی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت و مردم فلسطین، گزارشی از حادثه روز جمعه را که طی آن بیست نفر از مردم بی دفاع غزه توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده و صدها نفر نیز زخمی شدند، ارایه کرد.

ظریف با اشاره به لزوم اقدامات جامع جهان اسلام و سازمان ملل متحد در حمایت از خواسته‌های مشروع مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، از برنامه ریزی جمهوری اسلامی ایران برای پیگیری این موضوع در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، جنبش عدم تعهد و سازمان همکاری اسلامی خبر داد.

ایسنا: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه سه‌شنبه شب در گفت‌وگویی تلفنی با اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش حماس، ضمن ابراز همبستگی با مردم فلسطین، بویژه غزه به مناسبت شهادت تعدادی از مردم بی‌دفاع این منطقه توسط رژیم صهیونیستی، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم فلسطین تاکید کرد.

——————-

محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: دبیر شورای عالی فضای مجازی: «تلگرام مجازی در سال 97 ملی می‌شود
آقای دبیر… سروش، نمی‌رود فروش!

تلگرام باعث ترکیدگی طحال و افتادگی دریچه میترال می‌شود. محیط‌زیست را نابود می‌کند. دریاها را می‌خشکاند. جنگل‌ها را می‌سوزاند. رودها را بخار می‌کند.

آقای دبیر… ما قبول کردیم که همه‌ اینها زیر سر تلگرام است. ولی ما در حالی که با مهر در چشمان‌تان زل زده‌ایم باید به شما بگوییم: ما پیام‌رسان داخلی نصب نمی‌کنیم.

تلگرام باعث روی آوردن جوانان به اعتیاد است. تلگرام جوانان را از کار بیکار و سکه و دلار را گران می‌کند. قدرت خرید را کاهش می‌دهد.

محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: دبیر شورای عالی فضای مجازی: «تلگرام مجازی در سال 97 ملی می‌شود. تلگرام راهزن است. تلگرام 50 میلیارد دلار ارز از کشور خارج کرد. روش تلگرام تضعیف پول ملی ایران است.»

در این سال‌ها تلگرام دختران را به دوبی قاچاق کرد. مغزها را به خارج فراری داد. ریزگردها را به داخل آورد. سطح خزر را بُرد پایین. تورم را آورد بالا. کارگران را بیکار کرد. حقوق‌شان را نداد. فعالان محیط‌زیست را غیرفعال کرد! اگر نیک بنگریم باعث و بانی دزدی‌های موسسات مالی تلگرام بود. تلگرام بود که پول‌ها را بُرد و خورد. خاوری را تلگرام به کانادا send کرد. حجاریان را تلگرام ترور کرد. زلزله سر‌پل‌ذهاب و سانچی هم کار خودش بود.

ایشان به دلیل مشغله زیاد فرصت نداشتند تا بیشتر ادامه دهند. من به جای آقای دبیر شورای عالی فضای مجازی بیانات ایشان را کامل می‌کنم.