بهترین شروع سال برای گریزمان + تابش: مصادیق رجل سیاسی را تقلیل ندهید – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

ایسنا: ‌به نقل از آس، گل آنتوان گریزمان در دیدار اتلتیکومادرید و رئال مادرید در هفته‌ سی و یکم لالیگا، هجدهمین گل مهاجم فرانسوی در سال ۲۰۱۸ بود
گریزمان در سال ۲۰۱۸ بهترین شروع دوران ورزشی‌اش را داشته است. پیش از این هرگز چنین آماری را به ثبت نرسانده بود. مهاجم اتلتیکومادرید در شروع سال جدید ۱۳ گل در لالیگا، دو گل در کوپا دل ری و سه گل در لیگ اروپا به ثمر رساند. او فصل گذشته و یک سال قبل از آن از یکم ژانویه تا ۱۹ آوریل ۱۴ بار دروازه‌ حریفان را باز کرده بود. مهاجم فرانسوی در نخستین فصل حضورش در اتلتیکو ۱۰ گل به ثمر رساند.

مهاجم فرانسوی که در داربی مادرید دویستمین بازی‌اش را با پیراهن قرمز و سفید پوشان انجام داد تعداد گل‌هایش را به نخستین فصل حضورش در این تیم رساند. او تنها یک گل با رکورد فصل گذشته‌اش یعنی ۲۶ گل فاصله دارد. با توجه به هفت بازی باقی‌ مانده در لالیگا و شانس حضور این تیم در فینال لیگ اروپا (چهار دیدار) این بازیکن فرصت دارد به رکورد ۳۲ گل در فصل ۱۶ – ۲۰۱۵ برسد (بهترین آمار گلزنی‌اش در اتلتیکو).

ایسنا: ‌به نقل از آس، گل آنتوان گریزمان در دیدار اتلتیکومادرید و رئال مادرید در هفته‌ سی و یکم لالیگا، هجدهمین گل مهاجم فرانسوی در سال ۲۰۱۸ بود. او شروع بد فصل جاری را فراموش کرد و خاطره بد خود با هواداران در نوامبر و دسامبر را از یاد برد.

با این حال بازیکن شماره “هفت” روخی بلانکو یک آمار خوب دیگر به ثبت رسانده است. او در پنج بازی آخرش برابر سلتاویگو، لوکوموتیو، ویارئال، ‌اسپورتینگ لیسبون و رئال مادرید گلزنی کرد که برای نخستین‌بار است در اتلتیکو چنین رکوردی را به ثبت می‌رساند.

——————-

ایلنا نوشت: نایب رییس نخست فراکسیون امید درباره ورود مجلس شورای اسلامی به تعیین شروط رجل سیاسی گفت: تصورم بر این است که مجلس باید قوانینی را برای شرایط رجل سیاسی تعیین کند

وی ادامه داد: فکر نمی‌کنم نظر جمع اعضای شورای نگهبان این باشد و اگر هم بوده است باتوجه به واکنش‌های اهالی سیاست و اهل فضل که در خود شورای نگهبان هم حضور دارند،بهتر است آن را مورد تجدید نظر قرار دهد.این موضوعات در حد و سطح مصادیق که مطرح می‌شود تصورم بر این است که اگر لازم باشد باید در مجلس برای مصادیق رجل سیاسی قوانین را تعیین کنیم.

ایلنا نوشت: نایب رییس نخست فراکسیون امید درباره ورود مجلس شورای اسلامی به تعیین شروط رجل سیاسی گفت: تصورم بر این است که مجلس باید قوانینی را برای شرایط رجل سیاسی تعیین کند.

تابش در پاسخ به این سوال که یکی از بندهای شروط ابلاغی مبنی بر این است که افرادی که در جریان اعتراضات سال ۸۸ حضور داشتند نمی‌تواند برای انتخابات کاندیدا شوند، آیا این امر برخلاف حق قانونی افراد و گفته‌های اخیر رهبری نیست، گفت: شورای نگهبان نباید مصادیق رجل سیاسی را تقلیل دهد به این امر که اعمال و افعال افراد چیست.

محمدرضا تابش درباره شروط ابلاغی جدید از سوی شورای نگهبان در خصوص رجل سیاسی و ورود مجلس برای تعیین این شرایط گفت: نمی‌دانم تعیین مصادق رجل سیاسی از وظایف مجلس تعریف می‌شود یا شورای نگهبان، ‌این خود محل بحث است و شاید لازم باشد مجلس قانونی در این باره تعیین کند. شورای نگهبان می‌تواند دیدگاه‌های خود را بیان کند اما رد و یا تائید افراد باید بر اساس قانون صورت بگیرد.