برگزاری نشست ماکرون، حریری و بن سلمان + «نامه» گلاب آدینه در شبکه چهار – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه الحیات نوشت: «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان که به فرانسه سفر کرده است امروز بعد از ظهر در نشست سه جانبه ای با حضور «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه و «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان حضور پیدا خواهد کرد
بر اساس این خبر منابع آگاه فرانسوی به روزنامه الحیات اطلاع داده اند که این دیدار سه جانبه به همت رئیس جمهور فرانسه در کاخ الیزه برگزار خواهد شد. منابع فرانسوی تأکید کرده اند که محمد بن سلمان در دیدار با «ادوار فیلیپ» نخست وزیر فرانسه در ضیافت نهار در خصوص اصلاحات عربستان رایزنی کرده است.

سعد حریری که در جریان بازداشت اش در عربستان با میانجیگری ماکرون آزاد شده بود، شب گذشته عکسی سلفی از دیدار غیر رسمی خود با «محمد ششم» پادشاه مغرب (مراکش) و «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان در پاریس منتشر کرده بود.

خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه الحیات نوشت: «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان که به فرانسه سفر کرده است امروز بعد از ظهر در نشست سه جانبه ای با حضور «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه و «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان حضور پیدا خواهد کرد.

——————-

خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار: تله‌تئاتر «نامه» به کارگردانی‌ و بازنویسی گلاب آدینه امروز در برنامه «نمایشخانه» پخش می‌شود
خبرگزاری ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار: تله‌تئاتر «نامه» به کارگردانی‌ و بازنویسی گلاب آدینه امروز در برنامه «نمایشخانه» پخش می‌شود.

انتهای پیام

«نامه» از مجموعه «از داستان کوتاه تا نمایش» به تهیه‌کنندگی علیرضا سبط احمدی است که امروز (۲۱ فروردین) ساعت ۱۳:۴۵ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

این نمایش تلویزیونی قصه دو زندانی است که وقتی به دست یکی از آنان نامه‌ای می‌رسد، در سلول با اتفاقات زیادی روبه‌رو می‌شوند.

سیروس همتی، علی خازنی، بشیر پرستار، طاهره آهنین، نیما فراهی، حسین نصری، علی مرادی، فاطیما خازنی از جمله بازیگران این تله تئاتر هستند.