اردوغان: از تعقیب تروریست‌ها دست برنمی‌داریم + مجید حسینی هم به لیست آبی‌ها اضافه شد – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

خبرگزاری مهر: به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مراسم افتتاح ۸۰ مدرسه و ۵۹ سالن ورزشی مدرسه در استانبول تصریح کرد: با قدرتمندتر شدن ترکیه دامنه مشکلات و مسائلی که با آن مواجه می شویم نیز گسترش می یابد
رجب طیب اردوغان اعلام کرد: ترکیه در آینده شاهد تحولات گسترده ای در بخش آموزشی خواهد بود که به مثابه انقلاب در این بخش خواهد بود.

خبرگزاری مهر: به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در مراسم افتتاح ۸۰ مدرسه و ۵۹ سالن ورزشی مدرسه در استانبول تصریح کرد: با قدرتمندتر شدن ترکیه دامنه مشکلات و مسائلی که با آن مواجه می شویم نیز گسترش می یابد. کارمان آسان نیست؛ از کجا به کجا رسیدیم.

اردوغان در مورد عملیات شاخه زیتون نیز گفت: ۳ هزار و ۸۷۲ تروریست در چارچوب عملیات شاخه زیتون از پای درآمدند.

وی افزود: دستاوردهایی که محقق می شود مهم است اما به نظر من به سطح دلخواه در بخش آموزش و فرهنگ نرسیده ایم و در آینده شاهد تحولاتی خواهیم بود که به مثابه انقلاب در بخش آموزشی است.

وی در ادامه تاکید کرد: دست از تعقیب گروه های تروریستی برنخواهیم داشت. آنها به سوریه، عفرین و سنجار فرار کردند. به ویژه به حکومت عراق گفتیم که شما مساله پ.ک.ک در سنجار را حل کنید و گرنه ما این مساله را رفع خواهیم کرد. در همه این موارد از کسی اجازه نمی گیریم.

از سوی دیگر منابع ترکیه ای اعلام کردند: نیروهای امنیتی ترکیه طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰ نفر را به اتهام ارتباط با عاملین کودتای نافرجام ۱۵ جولای ۲۰۱۶ بازداشت کردند.

——————-

ورزش سه: مدافع استقلال بدون تمرین نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار گرفت.

 مجید حسینی که در بازی رفت برابر العین مصدوم شده بود و بازی برگشت برابر این تیم و نفت تهران را از دست داده بود، بدون اینکه حتی یک جلسه با استقلال تمرین کند نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار گرفت
هرچند مجید حسینی نامش در لیست استقلال حضور دارد اما بعید است شفر ریسک کند و او در بازی برابر الریان وارد زمین کند.

 مجید حسینی که در بازی رفت برابر العین مصدوم شده بود و بازی برگشت برابر این تیم و نفت تهران را از دست داده بود، بدون اینکه حتی یک جلسه با استقلال تمرین کند نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار گرفت.

مجید حسینی احتمال به این دلیل نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار گرفته است که این تیم امشب به جز منتظری و آرمین سهرابیان مدافع وسط دیگری ندارد و روبه چشمی هم در غیاب فرشید باقری به پست هافبک دفاعی منتقل شده است.

ورزش سه: مدافع استقلال بدون تمرین نامش در لیست 18 نفره استقلال قرار گرفت.