آقای گلی جهانبخش در میان ۱۰ سورپرایز اروپا + لاریجانی: ترجمه دولت درباره پالرمو، ایرادی نداشت – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

ورزش سه: همان طور که پیش بینی می شد بازتاب کسب عنوان ارزشمند آقای گلی هلند برای ستاره ایرانی آلکمار بسیار بیشتر از حد معمول بود تا جایی که این اتفاق در میان 10 سورپرایز بزرگ این هفته اروپا قرار گرفت
آقای گلی جهانبخش در میان ۱۰ سورپرایز اروپا

ورزش سه: همان طور که پیش بینی می شد بازتاب کسب عنوان ارزشمند آقای گلی هلند برای ستاره ایرانی آلکمار بسیار بیشتر از حد معمول بود تا جایی که این اتفاق در میان 10 سورپرایز بزرگ این هفته اروپا قرار گرفت.شبکهtf1 فرانسه در گزارشی 10 اتفاق بزرگ هفته فوتبالی اروپا را انتخاب و با عنوان سورپرایزهای پایانی معرفی کرد که درخشش جهانبخش نیز مورد توجه قرار گرفت.

در گزارش شبکهtf1 فرانسه آمده است:« مطمئنا زیاد نام علیرضا جهانبخش به گوش شما نرسیده است اما این بازیکن یکشنبه رویایی را در هلند سپری کرد چون دومین هت تریک در سه هفته پایانی آردیویسه زمینه آقای گلی او در این رقابت ها به عنوان اولین ایرانی در اروپا را فراهم کرد تا در آستانه جام جهانی 2018 و نمایش او با پیراهن ایران اهالی فوتبال بیشتر او را بشناسند».

این شبکه فرانسوی در میان ده سورپرایز بزرگ هفته از جمله وداع آرسن ونگر با ورزشگاه امارات، درخشش دیمتری پایت در راه فینالیست شدن مارسی در یورولیگ، مصدومیت کریس رونالدو در الکلاسیکو و … را قرار داده که دهمین اتفاق جالب در این هفته آقای گلی اولین بازیکن ایرانی توسط علیرضا جهانبخش بود.

آقای گلی جهانبخش در میان ۱۰ سورپرایز اروپا

——————-

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متن لایحه پالرمو در هیئت‌رئیسه بررسی شده و در هنگام تایپ بی‌توجهی شده بود و اشکال از ترجمه‌ای که دولت ارائه داده بود، نیست
او ادامه داد: با حضور آقای امیدوار رضایی، این لایحه در هیأت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت و متوجه شدیم در هنگام تایپ، بی‌توجهی شده است و اشکال از ترجمه‌ای که دولت به مجلس ارائه داده بود، نیست.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متن لایحه پالرمو در هیئت‌رئیسه بررسی شده و در هنگام تایپ بی‌توجهی شده بود و اشکال از ترجمه‌ای که دولت ارائه داده بود، نیست.

حاجی‌دلیگانی گفت: برخی به دنبال الحاق ایران به کنوانسیون‌های استعماری هستند؛ این اقدامات زیر سؤال بردن شأن و منزلت مجلس است.

در ادامه لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه پالرمو در گذشته چندین‌بار به مجلس آمده، اما به خاطر ملاحظاتی تصویب نشده بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متن لایحه پالرمو در هیئت‌رئیسه بررسی شده و در هنگام تایپ بی‌توجهی شده بود و اشکال از ترجمه‌ای که دولت ارائه داده بود، نیست.

او ادامه داد: نامه رئیس‌جمهور در این خصوص مربوط به سال 92 است، اما دوباره گزارش کمیسیون را بر اساس این نامه در تاریخ جدید چاپ کرده‌اند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در جلسه علنی امروز طی تذکری شفاهی، بیان کرد: گزارش مربوط به پالرمو بالاخره در مجلس رأی آورد، در حالی‌ که شورای نگهبان اعلام کرد ترجمه اشتباه است.