آخرین وضعیت مذاکرات باشگاه استقلال با تیام + ویدال آماده ترک بارسلونا شد – اکیسار بزرگترین سایت تفریحی ایرانیان

خبرگزاری مهر: در همه مدتی که استقلالی‌ها مذاکرات خود را با مامه تیام دنبال می‌کردند، وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان به مسئولان باشگاه تاکید می‌کرد که از طولانی شدن مذاکرات ناامید نشده و تا آخرین لحظه مذاکرات را با این مهاجم که لقب ماشین گلزنی استقلال را به خود اختصاص داده ادامه دهند

تیام که بارها هم اعلام کرده بود در انتخاب تیم فصل آینده استقلال را در اولویت دارد، به صورت تلویحی چراغ سبز خود را برای تمدید قرارداد با آبی پوشان نشان داد و حالا مسئولین این باشگاه منتظرند تا مهاجم سنگالی شان برای نهایی کردن توافق جدید راهی تهران شود.

خبرگزاری مهر: در همه مدتی که استقلالی‌ها مذاکرات خود را با مامه تیام دنبال می‌کردند، وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان به مسئولان باشگاه تاکید می‌کرد که از طولانی شدن مذاکرات ناامید نشده و تا آخرین لحظه مذاکرات را با این مهاجم که لقب ماشین گلزنی استقلال را به خود اختصاص داده ادامه دهند.

تیام اخیرا اعلام کرده بود که در کنار خانواده‌اش استراحت کرده و تصمیم نهایی‌اش را بعد از آن اخذ خواهد کرد. اما چنین به نظر می‌رسد که سرانجام مذاکرات آبی پوشان با این مهاجم سنگالی به نتیجه مطلوب نزدیک شده است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه آس، الیکس ویدال فصل آینده احتمالاً دیگر در بارسلونا نخواهد بود. حداقل این چیزی است که با حرکت اخیر او محتمل به نظر می‌رسد
خبرگزاری تسنیم: به نقل از نشریه آس، الیکس ویدال فصل آینده احتمالاً دیگر در بارسلونا نخواهد بود. حداقل این چیزی است که با حرکت اخیر او محتمل به نظر می‌رسد. او در تعطیلات تیم فوتبال بارسلونا، هفته گذشته به زمین تمرینی این تیم برگشته است تا کمد خود را در رخکتن آنجا خالی کند.

به نظر می‌رسد که نیمکت‌نشینی‌های پیاپی در بارسلونا دیگر حوصله مدافع سویا را سر برده است و او آنقدر به ترک بارسلونا مصمم است که حتی اردوی پیش فصل را هم در این تیم آغاز نخواهد کرد و می‌خواهد قبل از آغاز اردوی‌های پیش فصل به مقصد بعدی‌اش برود.

با این حال به نظر نمی‌رسد که ویدال به آسانی بتواند بارسلونا را ترک کند. بارسلونا سال 2015 برای خرید او از سویا 18 میلیون پرداخت و با او تا سال 2020 قرارداد دارد. گفته می‌شود که قهرمان اسپانیا برای فروش ویدال به رقمی زیر 10 میلیون یورو رضایت نمی‌دهد و این در حالیست که به خاطر سابقه مصدومیت‌های پیاپی او در بارسلونا، شاید کمتر تیمی حاضر شود چنین رقمی بپردازد.